google-site-verification: google388c62278fe343b2.html

Čím se řídíme při práci

V ordinaci MUDr. Jiřiny Drábkové v Hlučíně se snažíme poskytovat malým pacientům takovou péči, jakou bychom si sami přáli pro své děti. Klademe velký důraz na preventivní péči a všechna preventivní vyšetření provádíme co možná nejdůsledněji, abychom zajistili pokud možno hladký a nerušený vývoj dětí až do dospělosti. Snažíme se, aby byly naše diagnózy rychlé a precizní a vedly k nejlepší možné léčbě, jaké je možné pro daný případ dosáhnout.

Odborná stránka naší péče je pro nás na prvním místě a soustavně usilujeme o to, abychom dětem i jejich rodičům dodávali co možná nejlepší výsledky. Zároveň si ale myslíme, že pouze na odbornou stránku není možné vztah dětí, rodičů a jejich praktického lékaře zúžit, a proto se soustředíme i na to, abychom v ordinaci vytvořili pro děti co možná nejpříznivější atmosféru a umožnili jim cítit se během všech jejich četných návštěv co nejlépe.

Podobně klíčová je pro nás i komunikace s rodiči a jejich podrobné informování o všech stránkách naší péče. Věříme, že se službami naší ordinace budete spokojeni i Vy!