google-site-verification: google388c62278fe343b2.html

Zkušenosti s pediatrií

V ordinaci Pediatria Viva v Hlučíně se o dětské pacienty staráme už přes dvacet let. Pediatrie jako taková za tu dobu doznala řadu podstatných pozitivních změn a v současnosti tak máme o mnoho větší možnosti, jak malým pacientům poskytovat rychlou diagnostiku i kvalitní léčbu. Po celou dobu svého působení usilujeme o to, aby byly naše služby špičkové nejen na odborné rovině, ale zároveň dětem i jejich rodičům dokázaly poskytnout vstřícný a přátelský přístup, díky kterému by návštěvy ordinace nebyly nepříjemnou povinností, ale podstatným a uspokojivým krokem k udržení celkového zdraví.

Snažíme se, aby byly všechny naše služby v souladu se současným stavem poznání, a do ordinace postupně vnášíme novinky, které nám při naší práci dovedou významně pomoct. Soustavně sledujeme vývoj v našem oboru a děláme všechno pro to, abychom s ním udrželi krok. Za sebou máme spolupráci se stovkami malých pacientů, řadu z nichž jsme už provedli celým jejich dětstvím až do dospělosti. Budeme rádi, pokud se k našim spokojeným pacientům zařadíte i Vy!

MUDr. Jiřina Drábková vystudovala lékařství na Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně a vedle dětského lékařství má také atestaci pro obory lékařské imunologie a alergologie.